Hikayemiz

Otomotiv yedek parça sektöründeki yıllara dayalı tecrübemiz İNTRO çatısı altında daha da olgunlaşarak devam ediyor.

Eminönü’nün gazete kağıdına sarılmış balık ekmekli günlerinde büyüdük. Sirkeci’nin dar sokaklarında hamalların eskittiği kaldırımlarda bir yandan siparişleri paketlerken diğer yandan Gülhane surunun rutubeti üzerine sinmiş ama samimi ve sıcak çaylarımızı müşterilerimizle yudumladık.

Plaza havasında bir iş merkezi hayalimiz YEDPA Ticaret Merkezi’nde biraz olsun karşılık bulmuştu ancak YEDPA’nın ilginç mimarisinin büyük hedeflerimizi koca bir dağla küçük bir pencere arasına sıkıştırmasına müsade etmedik ve Sultanbeyli’de bulunan kendi binamıza taşındık.

Misyonumuz

Kamyonla sıcak satış yaptığımız eski günlerimiz artık geride kaldı. Bugün ise ülkemizde hızla büyüyen kargoculuk sistemini ve iletişim teknolojilerini kullanarak Marmara, Karadeniz, İç Anadolu, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ağırlıklı olmak üzere tüm Türkiye’deki saha ekibimizle çalışmaya devam ediyoruz.

“Dürüst ve güler yüzlü” olmak en büyük sermayemiz. Başına sağlık devamına ise azim, etkileşim, değişim, süreklilik, ürün ve müşteri odaklılık ilkelerimizi koyunca hedefimiz ortaya çıktı: “YENİ NESİL OTO YEDEK PARÇA TEDARİKÇİSİ OLMAK”.

Ürün, çalışan, tedarikçi ve müşteri dörtlüsünü maksimum seviyede mutlu edeceğimiz yeni nesil bir metot ve yol haritası belirledik. Bugün bu yolculuğumuz tıpkı başladığımız gündeki heyecan ve motivasyonla devam ediyor.

Neler Yapıyoruz

Hafif ticari araç, kamyon, otobüs, iş makinesi, TIR ve yol dışı ağır hizmet araçlarının fren ve debriyaj parçaları başta olmak üzere tüm yedek parçalarının Türkiye’ye ve komşu ülkelere satışını gerçekleştiriyoruz.

Yetkili bayisi ve dağıtıcısı olduğumuz bazı markalar ve ürün grupları;

F.S.S. Havalı Fren ve Debriyaj, Tamir Takımları, Fren Körükleri, Süspansiyon Ventil Grubu ve Valf Grubu ürünleri,

EKER Disk, Kampana, Bijon, Otomatik Fren Cırcırı, Volant ve Porya,

EGE FREN Disk Kaliper ve Tamir Takımları, Ayar Mekanizmaları, Kampanalı ve Disk Fren Parçaları, Fren Balatası , Otomatik ve Manuel Fren Cırcırı ve Disk Balata,

KUMAS Kompresör Kapakları ve Tamir Takımları,

ROTA Rotil, Rotbaşı, Komple Rotlar, Bugi (Çeki) Kolları ve V Kollar,

POBUSAN Debriyaj, Baskı, Disk ve Rulmanları.

Ayrıca grup şirketimiz olan KONTİ’nin tüm markalara ait lastik, akü ve jant ürünlerini müşterilerimize sunuyoruz.